2008 yılında Güzel Sanatlar Grafik Tasarım bölümünü bitirdikten sonra dinamik kültüre sahip şehirlerden ilham alarak uluslararası toplumlara ilham verici tasarımlar üretmeye devam hala ediyorum.

Seyahat ettiğim şehirlerin yaşamım üzerindeki etkilerini hep merak ederdim. Gittiğim her yerin bir enerjisi olduğuna da inanırdım. Bana iyi hissettiren bir yerden bir başka yere geçtiğimde bam başka etkiler yaşıyordum. Tabi ki kültürler, coğrafi konumlar ve bir sürü farklı kısaslar olsada yine de sonuç aynıydı, enerji sürekli değişiyordu. Bana iyi gelen bir şehir kardeşime iyi gelmiyordu mesela. Bu yüzden bana heyecan veren şehirlerden biri olan New York’ta kısa bir süre yaşamaya karar verdim. Belirsizliğe giden bu yolculuğumda ilk adım Münih aktarmasıydı. 6 saat beklemede bir anda karar verip Astro Art Astroloji Okuluna kayıt için mail attığımı dün gibi hatırlıyorum. Bilmiyordum yıllar sürecek eğitimlerin içerisinde kendimi bulacağımı..

2022 yılına geldiğimde okulumdan mezun olmuştum. Bu süreçte okulumla paralel giden başka bir eğitime de devam ettim. Hayat amacımı, var oluş nedenlerimin cevaplarını bulduğum bu eğitimi Maurice Fernandez’den almanın gururunu yaşıyorum. Evrimsel bakış açısına sahip olabilmek ve modern astrolojiyi keşfetmek benim için mükemmel bir deneyim oldu. 

Astroloji hayatıma girdiğinden beri yaşadığım döngülerime veda etmeyi kazandığım farkındalıklarım yardımcı oldu. Beni okurken, hazır olduğunu düşündüğün bir zamanda seninde benimle iletişime geçeceğini biliyorum. Büyük bir çoşkuyla şimdiden hoşgeldin ve iyi ki de varsın!

Sevgilerimle,
Tuba

Eğitimlerim;
* Klasik Astroloji Diploması; Astro Art Astroloji Okulu
* Evrimsel Astroloji Sertifikası; Maurice Fernandez OPA (Profesyonel Astroloji Organizasyonu)
* Soru Astrolojisi Uzmanlık Sertifikası; Öner Döşer Astro Art Astroloji Okulu
* Seçimsel Astroloji Uzmanlık Sertifikası; Öner Döşer Astro Art Astroloji Okulu
* Sinastri (İlişkiler) Astrolojisi Uzmanlık Sertifikası; Yeşim Öz Kozmik Bilinç Okulu
* Pratik Danışmanlık ve Harita Okuma Astrolojisi Eğitim Sertifikası; Yeşim Öz Kozmik Bilinç Okulu
* Kabala&Goetia(Okült Astrolojide Galaktik Referans Noktaları); Onur Güven
* Temel Seviye Ökült Astroloji; Onur Güven
* Antiscia Semineri; Zerrin Zindancıoğlu
* Harmonikler Semineri; Zerrin Zindancıoğlu
"Astroloji ilmi, hayatımıza farkındalık ve kolaylık kattığı gibi aynı zamanda ruhsal yolculuğumuza da ışık tutan bir yorumlama sanatıdır. "

Diploma ASA
Astrolog Tuba Gök